Dobrze się kłamie – spektakl, który warto zobaczyć

Obecnie mamy bardzo trudny czas dla spektakli teatralnych, które w ostatnich latach były licznie produkowane przez polskich producentów i wystawiane na deskach teatrów i domów kultury w ponad 60 największych polskich miastach w całej Polsce. Jednym ze spektakli impresaryjnych, którego premiera miała miejscy w 2019r. jest “Dobrze się kłamie” Agencji Tito.

Dobrze się kłamie to komedia o skomplikowanych relacjach między ludzkich oparta na filmie Paola Genovesego pt. “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” z 2016r. Kto spośród przyjaciół ma coś do ukrycia? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi dostarczy niebezpieczna gra. Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.

OBSADA

W spektaklu występują znani z polskich produkcji serialowych i filmowych aktorzy:

  • Olga Bołądź / Magdalena Lamparska
  • Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa
  • Piotr Grabowski / Marcin Perchuć
  • Szymon Bobrowski / Krzysztof Czeczot
  • Anita Sokołowska
  • Katarzyna Kwiatkowska
  • Wojciech Zieliński

 

OPINIE

Dobrze się kłamie zebrało bardzo dużo pozytywnych opinii i recenzji. W serwisie biletowym Biletyna.pl 223 osoby dały spektaklowi średnią ocenę 4.5/5 ceniąc sobie fabułę i grę aktorską. Przedstawiamy kilka losowych opinii osób, które były na spektaklu.

kamus74
Przedstawienie świetne, polecam i życzę miłej zabawy wszystkim, którzy zdecydują się na uczestnictwo w nim. Gra aktorska na najwyższym poziomie !!!

Gosia
Spektakl wspaniały. Aktorzy świetnie, tylko miejsce nasze troszkę mniej komfortowe. W ostatnim rzędzie niewiele widać, twarze aktorów ledwo widoczne. Przydałaby się lornetka.

Lena
Świetny spektakl! Myślałam, że po obejrzeniu filmów, kolejny raz ta sama historia mnie znudzi, nic bardziej mylnego. Spektakl jeszcze lepszy niż filmy.
NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE I BILETY

Spektakl odbywa się w licznych miastach w całej Polsce. Bilety kosztują ok. 100 zł lub mniej, w zależności od miejsca i obiektu.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *