Polska Noc Kabaretowa 2020 – święto kabaretu w 27 miastach

Przed nami jeszcze 27 wydarzeń Polskiej Nocy Kabaretowej w największych polskich miastach. Większość wydarzeń organizuje Agencja LUX Jerzego Grazdy we współpracy z Agencją Eskander. Polskie Noce Kabaretowe organizowane są od 2011r. na dużych obiektach, przede wszystkim na halach i w amfiteatrach. Zazwyczaj występuje na nich kilka kabaretów, w tym 2-3 topowe. Obecna edycja gości Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki i Kabaret K2. Prowadzeniem zajmuje się Adrianna Borek i Igor Kwiatkowski, który występował dawniej w Paranienormalnych.

Organizatorzy zapewniają, że Polska Noc Kabaretowa 2020 to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Wydarzenie stoi na bardzo wysokim poziomie artystycznym i jest bardzo dobrze oceniane przez fanów kabaretu. Oto kilka z opinii znalezionych w serwisie Biletyna.

Fan Kabaretowania
Super wrażenia:) ubaw po pachy…. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się czy iść? Śmiało bo występy kabaretów na żywo to nie tv a poziom prezentowanych skeczów too KOSMOS:):) ) Na prawdę warto!!!

Radek
Wszystko świetnie. Kabarety jak zwykle dały czadu (to moja trzecia “Polska Noc Kabaretowa)

Aga
Byłam piąty raz. I ten był najlepszy. Kabaret Skeczów Męczących – przeszliście samych siebie. Majstersztyk. Kabaret Moralnego Niepokoju – kocham Was za salwy śmiechu które wywoływaliście. Smile – extra. K2- weszło na Mont Everest,
CHCESZ KUPIĆ BILET?

SPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY

 

Udostępnij:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *