Sylwester z Bossa Novą | Dariusz Zaleśny z zespołem • Toruń • 31.12.2020

GDZIE I KIEDY?

31.12.2020, czwartek, 17:00
Centrum Kultury Dwór Artusa
Rynek Staromiejski 6, Toruń

BILETY:
KUP BILET
OPIS WYDARZENIA

Po zeszłorocznym sukcesie Koncertów Sylwestrowych także i w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Kryzys klimatyczny przyzwyczaił nas już do szarości i nieprzyjaznej pogody, jaką niesie ze sobą grudzień. W tym roku chcielibyśmy jednak to odwrócić, oczywiście za pomocą muzyki. A nie ma chyba lepszej okazji na poprawę humoru niż Koncert Sylwestrowy, w trakcie którego zabrzmią ciepłe kubańsko-latynoskie rytmy bossa novy. Ten wspaniały, lekko jazzujący koktajl przygotuje dla was toruński mistrz saksofonu: Dariusz Zaleśny, którego wspomoże wokalnie niezrównana Agnieszka Powłoka i zespół znakomitych instrumentalistów.

Niewątpliwą gratką będzie fakt, że całość zabrzmi w nowych aranżacjach specjalnie przygotowanych na koncert, w których podstawą będzie solidna sekcja rytmiczna wzmocniona o instrumenty perkusyjne typowe dla muzyki latynoskiej.

Jedno jest pewne. Ten koncert rozgrzeje i rozentuzjazmuje nawet największego ponuraka. Będzie też okazją do muzycznego pożegnania starego roku i przygotuje nas do pełnego optymizmu wkroczenia w nowy.

Jak zawsze w przypadku koncertów Sylwestrowych w przerwie planowany jest uroczysty toast, nowością zaś będzie specjalna szafobudka, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie w sylwestrowej kreacji!

Obowiązują stroje wieczorowe.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

 

INNE WYDARZENIA W TORUNIU

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ WYDARZEŃ Z TORUNIA?

ZOBACZ WYDARZENIA

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *