Newsletter mailowy topkultura.pl

 

Działamy zgodnie z prawem ochrony danych osobowych, dlatego prosimy Cię o zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (adresu e-mail) przez EVENT-ALERT Bartosz Granic z siedzibą w Koszalinie w celach marketingowych.

Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć swoją zgodę na otrzymywanie newslettera klikając w link dezaktywacyjny, zawarty w każdej wiadomości, a także odpowiednią podstronę Serwisu.

 

Poniżej informacje, które zgodnie z nowymi regulacjami o ochronie danych musimy Tobie przedstawić:

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych będzie EVENT-ALERT Bartosz Granic mający siedzibę w Koszalinie, przy ul. Batalionów Chłopskich 94/8, 75-309 Koszalin, NIP 6692465728.

W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: newsletter@topkultura.pl.

Twoje dane (e-mail, nazwa miasta, historia otwieralności wiadomości) będą przetwarzane wyłącznie w celach marketingowych serwisów prowadzonych przez EVENT-ALERT Bartosz Granic będą wykorzystane jedynie do darmowej i cyklicznej wysyłki newslettera zawierającego wybrane spektakle teatralne.

Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest Twoja zgoda wyrażona w sposób elektroniczny. W każdej chwili możesz cofnąć tę zgodę (wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych), klikając w link dezaktywacyjny (zawarty w każdym wysyłanym przez nas e-mailu) lub po prostu pisząc do nas wiadomość.

Nie przekazujemy Twoich danych żadnym osobom trzecim.

Twoje dane będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz zapisana(y) do naszego newslettera.

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich zmiany lub usunięcia.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) co do przetwarzania Twoich danych osobowych.

Twoje dane nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobnie doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania czytelności naszych wiadomości, by w ten sposób lepiej dostosować treść newsletterów.

Nasze newslettery poza informacjami o spektaklami teatralnymi mogą zawierać prośbę o wsparcie poprzez  buycoffe.to. Ponadto Zastrzegamy sobie prawo do wysłania raz na dwa miesiące dedykowanej wiadomości e-mail z prośba o wsparcie poprzez buycoffe.to.

 
 
Newsletter teatralny
Logo