Bez Ciebie ja to nie ja • Kraków • 19.12.2021

19.12.2021, niedziela, 19:00
Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, Kraków

KUP BILET

„Bez Ciebie ja to nie ja” – to pierwszy z cyklu koncertów podsumowujących dwadzieścia pięć lat pracy na scenie Agnieszki Chrzanowskiej

Tytuł koncertu jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Artystki, którego premiera planowana jest na rok 2022.

Podczas wieczoru zabrzmią utwory z poprzednich albumów: „Słowa”, „Nie bój się nic nie robić, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny”. Zmierzą się one z piosenkami premierowymi: „Odejdź jak najdalej stąd”, „Błękit nieba nie zastąpi mi Ciebie”, „Bez Ciebie ja to nie ja” i „To jeszcze nie koniec”.

Ważnym elementem koncertu są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu jej debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996. Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata mogą zmieniać się wraz z upływem czasu.

Dzięki dialogowi utworów z poprzednich lat z piosenkami premierowymi sprawdzimy, które poglądy przetrwały, które wartości okazały się trwałe, co przestało mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie.

Artystce będzie towarzyszył zespół muzyczny w składzie:
Przemysław Sokół – fortepian, flugelhorn, bębny ramowe
Jarosław Meus – gitara akustyczna i buzuki
Szymon Frankowski – kontrabas
Grzegorz Bauer – perkusja

OTRZYMUJ NEWSLETTER KULTURALNY

Otrzymuj na maila powiadomienia o wydarzeniach kulturalnych z Twojego miasta.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

INNE WYDARZENIA W KRAKOWIE

Newsletter teatralny
Logo