Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń • Świdnica • 28.11.2021

28.11.2021, niedziela, 17:00
Świdnicki Ośrodek Kultury
Rynek 43, 58-100 Świdnica

KUP BILET

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już wkrótce w Państwa mieście!
Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak “Wielka sława to żart”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, “W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy “Czardasz” Montiego.
Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru – tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!
Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKA’n’TY

OTRZYMUJ NEWSLETTER KULTURALNY

Otrzymuj na maila powiadomienia o wydarzeniach kulturalnych z Twojego miasta.

INNE WYDARZENIA W ŚWIDNICY

bilety i informacje o wydarzeniach
Logo