Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było” • Bydgoszcz • 20.03.2022

20.03.2022, niedziela, 19:00
Eljazz
ul. Kręta 3, 85-117 Bydgoszcz

KUP BILET

Znany i lubiany Maurycy Polaski zaprasza na urocze spotkanie w nastroju liryczno – kabaretowym, pt. „Jeszcze tak nie było”. Nieczęsto zdarza się, żeby skutecznie połączyć teksty i piosenki kabaretowe z delikatną nutką liryki. Ale tym razem efekt jest wyborny. Ten program traktuje przede wszystkim o miłości. Oglądając go, uświadomicie sobie Państwo za jednym posiedzeniem, ileż ona ma niezdiagnozowanych aspektów! Przedstawiony zostanie głównie męski punkt widzenia. A to z tej prostej przyczyny, że na scenie pojawi się ON.

Maurycy Polaski jest dyplomowanym aktorem. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi. Popularność zdobywał w Kabarecie pod Wyrwigroszem i w „Spotkaniu z balladą”. Związany jest również z krakowskim teatrem STU. Występuje, pisze muzykę i teksty. A do tego, jak się okazuje, jest osobnikiem niezwykle wrażliwym na punkcie płci. Zwłaszcza pięknej. Ma też gitarę i nie zawaha się jej użyć… Na scenie liczy się osobowość i urok artysty, które Maurycy Polaski niewątpliwie posiada. I to w dużych ilościach.

Od pewnego czasu artysta na swoim Facebooku: „Maurycy Polaski – Jeszcze tak nie było” oferuje codzienną dawkę ironii w satyrycznej pigułce zatytułowanej „Mój przekaz dnia”. Przekazy obecne są również na jego kanale YouTube. Kilkanaście z nich usłyszą również Państwo w trakcie koncertu.

OTRZYMUJ NEWSLETTER KULTURALNY

Otrzymuj na maila powiadomienia o wydarzeniach kulturalnych z Twojego miasta.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

INNE WYDARZENIA W BYDGOSZCZY

Newsletter teatralny
Logo