KULTURA TO TWÓJ ŻYWIOŁ?

Bądź na bieżąco z najlepszymi koncertami, spektaklami i występami w Twojej okolicy

Jeśli chodzisz na koncerty, do teatru, na wydarzenia kabaretowe lub występy stand-up i chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o najbliższych wydarzeniach w Twoim mieście, zapisz się do naszego newslettera kulturalnego.

Powiadomienia o wydarzeniach możesz otrzymywać na maila lub na facebook. Zaufało nam już 400 000 osób z całej Polski, które stale korzystają z naszych powiadomień.

Nasze newslettery są darmowe i zawsze możesz z nich zrezygnować. Nie otrzymasz żadnych reklam ani spamu, gwarantujemy otrzymywanie informacji tylko o ciekawych i prestiżowych wydarzeniach z Twojego miasta.

WYBIERZ MIASTO I ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH NA MAILA

Nasz mailowy newsletter kulturalny prowadzony jest dla 81 największych polskich miast. Raz na 10 dni otrzymasz wiadomość mailową zawierającą polecane wydarzenia kulturalne ze wskazanego przez Ciebie w formularzu zapisu miasta. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania wiadomości. Nie otrzymasz reklam ani spamu.
Zapisz się do newslettera:
dołącz do 41000 odbiorców
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Chcesz, aby Twoje wydarzenia były promowane w naszych newsletterach?

Promuj wydarzenie

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH NA FACEBOOK

Nasz facebook newsletter prowadzimy dla 81 największych polskich miast. Wystarczy polubić wybrany miejski fanpage, aby na swojej tablicy na facebook wyświetlały się wpisy informujące o polecanych wydarzeniach z Twojego miasta. Dziennie na Twojej tablicy wyświetli się od 1 do 4 wydarzeń. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania powiadomień anulując polubienie strony.
Otrzymuj powiadomienia na facebook
dołącz do 360 000 fanów

Otrzymuj powiadomienia

Chcesz, aby Twoje wydarzenia były promowane na naszych stronach facebook?

Promuj wydarzenie

Newsletter teatralny
Logo