KULTURA TO TWÓJ ŻYWIOŁ?

Bądź na bieżąco z najlepszymi koncertami, spektaklami i występami w Twojej okolicy

Jeśli chodzisz na koncerty, do teatru, na wydarzenia kabaretowe lub występy stand-up i chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o najbliższych wydarzeniach w Twoim mieście, zapisz się do naszego newslettera kulturalnego.

Powiadomienia o wydarzeniach możesz otrzymywać na maila lub na facebook. Zaufało nam już 400 000 osób z całej Polski, które stale korzystają z naszych powiadomień.

Nasze newslettery są darmowe i zawsze możesz z nich zrezygnować. Nie otrzymasz żadnych reklam ani spamu, gwarantujemy otrzymywanie informacji tylko o ciekawych i prestiżowych wydarzeniach z Twojego miasta.

WYBIERZ MIASTO I ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH NA MAILA

Nasz mailowy newsletter kulturalny prowadzony jest dla 81 największych polskich miast. Raz na 10 dni otrzymasz wiadomość mailową zawierającą polecane wydarzenia kulturalne ze wskazanego przez Ciebie w formularzu zapisu miasta. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania wiadomości. Nie otrzymasz reklam ani spamu.
Zapisz się do newslettera:
dołącz do 41000 odbiorców

Chcesz, aby Twoje wydarzenia były promowane w naszych newsletterach?

Promuj wydarzenie

OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O WYDARZENIACH NA FACEBOOK

Nasz facebook newsletter prowadzimy dla 81 największych polskich miast. Wystarczy polubić wybrany miejski fanpage, aby na swojej tablicy na facebook wyświetlały się wpisy informujące o polecanych wydarzeniach z Twojego miasta. Dziennie na Twojej tablicy wyświetli się od 1 do 4 wydarzeń. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania powiadomień anulując polubienie strony.
Otrzymuj powiadomienia na facebook
dołącz do 360 000 fanów

Otrzymuj powiadomienia

Chcesz, aby Twoje wydarzenia były promowane na naszych stronach facebook?

Promuj wydarzenie

topkultura.pl
Logo